Adoracja przy żłóbku

20, grudzień 2020

15 stycznia 2021 roku uczestniczyliśmy w Adoracji przy żłóbku. Tylko niektórzy z nas przybyli do parafii Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach Krzesławickich. Pozostali zdalnie uczestniczyli w transmisji. Adorację prowadził ksiądz Jan Abrahamowicz.

Dzięciątko Jezus w żłóbku oraz śpiewane kolędy to wspaniałe przeżycie oraz odkrycie na nowo, że tylko z Bogiem nasze życie ma naprawdę sens.

Fragmenty naszej modlitwy:

Moje serce niech bije tylko dla Ciebie mój Jezu
Wszystko co posiadam wkładam w Twoje ręce.
Przyjmij moją wolę i uczyń skłonną do dobrego.
Chcę żyć dla Ciebie, być przy Tobie.

Maryjo, Najświętsza Panienko, Wielbimy Ciebie
Pomóż nam poszukiwać woli Bożej na kartach Pisma św.
Naucz nas jak trwać przy Bogu w chwilach radości i w chwilach troski.

Najbliższe spotkanie

Najbliższe spotkanie

W piątek 27 sierpnia 2021 o godz. 18.30, w dolnym kościele, zapraszam na nabożeństwo i spotkanie duszpasterstwa niesakramentalnych związków małżeńskich. Ks. Jan

czytaj dalej
Pielgrzymka do Sanki

Pielgrzymka do Sanki

W sobotę 12 czerwca 2021 r. byliśmy na pielgrzymce w Sance w Sanktuarium Matki Bożej Saneckiej i św. Jakuba. Aktualnie jest rok Jakubowy, można zyskiwać odpusty nawiedzając kościoły jego imienia.

czytaj dalej
Nabożeństwa i rekolekcje w Lutym i Marcu

Nabożeństwa i rekolekcje w Lutym i Marcu

W najbliższym czasie planujemy: 19 marca 2021, godz. 18:30 (dolny kościół) – Droga krzyżowa 1 – 3 marca 2021, godz. 19:00 (górny kościół) – rekolekcje wielkopostne dla niesakramentalnych związków małżeńskich 19 lutego 2021, godz. 18:30 (dolny kościół) – nabożeństwo...

czytaj dalej